خرید فالوور اینستاگرام

مجموع 110
فالوور اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام

مجموع 110

خرید فالوور اینستاگرام همراه با تحویل فوری

 

🛑 فالوور ایرانی گاهی با تاخیر شروع می شود.

شروع قیمت ها از:
5,000تومان
ویژگی‌های خرید فالوور اینستاگرام
💎کیفیت فالوور واقعی و فعال
💲قیمت فالوور شروع از 6000 تومان
⏳زمان انجام کاملا اتوماتیک پس از پرداخت
⏱ پشتیبانی 24 ساعت در 7 روز هفته
⭐ گارانتی ضمانت بازگشت وجه
🎯 نحوه ثبت سفارش خرید آنلاین از سایت

خرید فالوور با کیفیت اینستاگرام

در سایت خرید لایک ، ما فقط فالوور با کیفیت بالا را برای بهبود حضور آنلاین شما توصیه و ارائه می کنیم. اما واقعاً فالوور با کیفیت چیست؟ فالوور باکیفیت فالووری است که پروفایل کاملی شامل یک عکس منحصر به فرد و فالوورهای خودش را داشته باشد. این به این معنی است که هیچ کس دیگر نمی گوید که فالوور های شما فیک یا خریداری شده اند، و در واقع این فالوور ها با کاربران دیگر در حال تعامل هستند.

چرا داشتن فالوورهای با کیفیت بالا مهم است؟

فالوورهای با کیفیت بالا ضروری هستند زیرا به پیج شما اعتبار و تعاملی که برای رشد نیاز دارید می دهند. این نوع فالوورها به صورت ارگانیک با محتوای شما درگیر می شوند و در دنیای رسانه های اجتماعی همیشه کیفیت مهمتر از کمیت است.

داشتن فالوورهای باکیفیت یک مزیت برای شماست تا بتوانید الگوریتم های اینستاگرام را به نفع خود هدایت کنید. این الگوریتم ها محتوای واقعی را تشخیص می دهند و محتوای شما را بر اساس آن به سایر کاربران نمایش می دهند. بنابراین، اگر فالوور های شما به صورت ارگانیک با پست شما درگیر شوند، احتمال بیشتری وجود دارد که افراد بیشتری آن را ببینند.

چرا به فالوورهای بیشتری نیاز دارم؟

مهم نیست که چه هدفی از اکانت اینستاگرام خود دارید، داشتن فالوور بیشتر همیشه یک مزیت است. در اینجا چند دلیل مهم را برای شما شرح داده ایم:

1. باعث می شود که شما قابل اعتمادتر به نظر برسید و هرکسی که از پروفایل شما بازدید می کند تعجب می کند که چرا شما را دنبال نمی کند. فالوورهای بیشتر این تصور را ایجاد می کنند که شما چیزی برای ارائه دارید، و بیشتر مردم اغلب مایلند پیج هایی با فالوور بیشتر را فالو کنند.

2. داشتن فالوورهای بیشتر نیز اینستاگرام را برای شما سرگرم کننده تر می کند. اگر فالوورهای شما ارگانیک باشند، احتمالاً تعامل واقعی را تجربه خواهید کرد، که به معنای تعامل بیشتر است. کسب و کارهای کوچک و برندها نیز می توانند با مشتریان خود تعامل داشته باشند تا بازخوردی در مورد خدمات و محصولات خود به دست آورند.

3. اینستاگرام مکانی عالی برای ملاقات با افراد جدید با علایق مشابه شماست. می توانید از این موضوع برای گسترش فالوور های خود استفاده کنید. این فرصتی برای کسب و کارهای کوچک است تا با سایر کاربران با تعداد فالوورهای بالا همکاری کنند تا در معرض دید قرار بگیرند.

چگونه می توانم تعداد فالوورهایم را به صورت ارگانیک افزایش دهم؟

خرید فالوور واقعی از سایت خرید لایک ساده ترین راه برای به دست آوردن فالوور اینستاگرام بدون هیچ مشکلی است. با این حال، موارد دیگری وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. این شامل کشف الگوریتم اینستاگرام و تنظیم عادات اینستاگرام شما می شود. در اینجا چند نکته قابل توجه است.

 1. محتوای جالب ایجاد کنید: برای اینکه فالوور هایتان با شما بمانند، محتوای شما باید جذاب باشد. الگوریتم اینستاگرام به گونه ای طراحی شده است که پیش بینی کند کاربرانش به چه چیزی بیشتر اهمیت می دهند. بنابراین، اگر فالوورهای شما همیشه با محتوای شما تعامل دارند، الگوریتم فرض می کند که مردم محتوای شما را دوست دارند و آن را بیشتر در فیدهای خود نشان می دهد. در اینجا نکات بیشتری برای افزایش فالوور وجود دارد:
 1. ثابت شده است که محتوای ویدیویی اثر‌بخشی بیشتری دارد، و بنابراین به پست بیشتر آن کمک می کند.
 2.  هشتگ ها را در کپشن های خود قرار دهید تا کاربران مطالب شما را راحت تر پیدا کنند.
 3.  برای جلب توجه بیشتر، درباره موضوعات ویروسی یا پرطرفدار پست بگذارید.
 1.  برای گذاشتن محتوا در پیج خود زمان بندی داشته باشید:

 الگوریتم های اینستاگرام همچنین، به به موقع بودن پست های شما توجه می کنند. بنابراین، به برنامه ریزی محتوای خود برای زمان های خاص توجه کنید. این زمان‌ها باید زمانی باشد که مخاطبان شما بیشتر فعال هستند تا احتمال دیده شدن پست شما بیشتر شود.

 1. پروفایل خود را با دیگران مقایسه کنید:

 رقابت همیشه چیز بدی نیست. بنابراین، اگر اکانتی مشابه اکانت خود پیدا کردید که در اینستاگرام به خوبی کار می‌کند، بد نیست روش‌های آن‌ها را بیابید. بر عادات های آن‌ها نظارت داشته باشید، از جمله زمان‌هایی که پست می‌کنند، نوع موضوعاتی که در آن محتوا ایجاد می‌کنند و تعداد دفعاتی که مخاطبان خود را درگیر می‌کنند. سپس می توانید از این اطلاعات برای ایجاد حساب کاربری خود استفاده کنید. شما می توانید فالوور های رقیب خود را دنبال کنید و از آنجایی که احتمالا به محتوای پیج شما هم علاقه دارند، ممکن است شما را نیز دنبال کنند. این روش را با خرید فالوور واقعی ترکیب و تفاوت را در حساب اینستاگرام خود مشاهده کنید.

 1.  تعامل با سایر کاربران:

 وقتی یک کاربر اینستاگرام متوجه می شود که شما با محتوای آنها علاقه مند هستید، احتمالاً شما را دنبال می کند. بنابراین از کامنت گذاشتن و لایک کردن پست های دیگران خودداری نکنید، به این امید که آنها لطف کنند و شما را در این روند دنبال کنند.

 1. صبور باشید:

 الگوریتم اینستاگرام نیز تحت تأثیر فرکانس برنامه است. بنابراین هر چه زمان بیشتری را در اینستاگرام سپری کنید، احتمال اینکه توسط سایر کاربران مورد توجه قرار بگیرید بیشتر می شود. هرچه بیشتر پست کنید و درگیر شوید، احتمال بیشتری وجود دارد که محتوای شما در فیدهای دیگر کاربران نمایش داده شود. بنابراین برای اینکه بیشتر دیده شوید و حضور آنلاین خود را تقویت کنید، صبور باشید.

چگونه می توانم فالوورهایم را واقعی جلوه دهم؟

همانطور که گفته شد، فالوورهای واقعی بهتر از ربات ها عمل می کنند، بنابراین هدف شما باید این باشد که کمتر مشخص کنید که فالوور خریداری کرده اید. اولین کاری که باید انجام دهید یافتن سرویسی است که فالوورهای واقعی و ارگانیک را ارائه دهد. سایت خرید لایک بهترین مکان برای خرید فالوورهای باکیفیت است که با محتوای شما تعامل و حضور آنلاین شما را تقویت کنند. پاسخ به اینکه چه طور فالوور اینستاگرام خود را افزایش دهیم ، نباید با بسته‌های مقرون‌به‌صرفه و تحویل فوری ما خیلی چالش برانگیز باشد.

سرویسی که انتخاب می‌کنید نیز باید به تدریج و نه یکباره رشد کند تا واقعی‌تر به نظر برسد. با فالوورهای ارگانیکی که سایت خرید لایک ارائه می کند، متوجه این نوع رشد در حساب خود خواهید شد.

شما می توانید با پرداخت کمی هزینه بیشتر ، یک سرویس اضافی برای افزایش تعامل خود اضافه کنید. برای مثال می توانید لایک واقعی اینستاگرام یا بسته ای برای بازدید بیشتر در اینستاگرام بخرید. این تعامل سایر کاربران واقعی را نیز تشویق می کند تا درگیر شوند و سپس شما را در این فرآیند دنبال کنند. به این موضوع به عنوان یک سرمایه گذاری برای ارتقای حساب خود به سطح بالاتر نگاه کنید.

برای اینکه به عنوان اینفلوئنسر طبقه بندی شوید به چند فالوور نیاز دارید؟

این روزها هر کسی که تعداد فالوورهای قابل توجهی در اینستاگرام دارد، یک اینفلوئنسر خودخوانده است. با این حال، سطوحی از اینفلوئنسر بودن وجود دارد و دسته بندی ها از اینفلوئنسرهای خرد تا کلان را شامل می شود. یک میکرو اینفلوئنسر معمولا بین 5000 تا 20000 فالوور دارد، در حالی که یک ماکرو اینفلوئنسر معمولا بیش از 100000 فالوور دارد. برخی از نانو اینفلوئنسرها 5000 فالوور یا کمتر دارند.

توجه داشته باشید که تعداد فالوورها همیشه به معنای نفوذ گسترده نیست. گاهی اوقات اینفلوئنسرهایی که تعداد فالوورهای کمتری دارند، موفق‌تر از آنهایی هستند که تعداد فالوورهای بیشتری دارند، حتی اگر احتمال آن کمتر باشد.

فالوورهای تعاملی چه مزایایی دارند؟

ما در مورد اهمیت خرید فالوور اینستاگرام بسیار صحبت کرده ایم که اصلی ترین آن افزایش تعامل است. با این حال، این موضوع چه کاری برای حساب اینستاگرام شما انجام می دهد؟

 1. تولید سرنخ های فروش و تبدیل آنها با یک حساب اینستاگرام شلوغ آسان تر از متقاعد کردن بازدیدکنندگان برای تبدیل شدن به مشتری است ،اگر یک فید پر جنب و جوش داشته باشید.
 2.  همچنین می توانید نرخ ارجاع خود را در صورت داشتن فالوورهای جذب شده افزایش دهید. بازاریابی دهان به دهان هنوز هم قانع کننده است و هیچ راهی بهتر از بازدیدکنندگان قدیمی شما برای شناخت بازدیدکنندگان جدیدتان درباره شما وجود ندارد.

 3.  همچنین اگر فالوورهای شما با پیج شما تعامل داشته باشند، می توانید ترافیک صفحه خود را افزایش دهید. همانطور که گفته شد، الگوریتم اینستاگرام تحت تأثیر تعامل قرار می گیرد و در صورتی که بسیاری از افراد دیگر زیر پست های شما لایک کنند و نظر بدهند، احتمالاً پست های شما را به افراد بیشتری نشان می دهد.

 

سوالات متداول و پرتکرار

سوالاتی که ممکن است حین خرید فالوور اینستاگرام از سایت خرید لایک برایتان پیش بیاید.

پس از ثبت سفارش، در صورت صحت آیدی صفحه که سفارش را برای آن ثبت کرده اید، پروسه افزودن فالوور به صفحه شما پس از یک دقیقه شروع می شود و تا رسیدن تعداد فالوورها به تعداد دلخواه ادامه می یابد.

برخی از سایت ها ادعا می کنند که می توانند به شما فالوور خانم بدهند. در صورتی که چنین چیزی ممکن نیست. اگر صفحه ای مرتبط با خانم ها دارید، خیلی خوب است که بتوانید فالوور خانم را به دست آورید، اما از طریق سایت های خرید و فروش محصولات اینستاگرام این امکان وجود ندارد. زیرا اینستاگرام جنسیت کاربران را در مراحل ثبت نام سوال نمی کند. اگر دقت کرده باشید در مراحل ثبت نام فقط نام، نام کاربری، رمز عبور، شماره تلفن یا ایمیل پرسیده می شود و هیچ اطلاعاتی در مورد جنسیت مردم وجود ندارد. بنابراین جداسازی حساب های کاربری بر اساس این فیلتر و فروش فالوور بر اساس جنسیت اصلا صحیح نیست.

جواب منفی است! خرید فالوور مجاز است و به پیج شما آسیبی نمی رساند. تنها کاری که اضافه کردن فالوور انجام می دهد این است که برند شما را در مقابل افراد بیشتری قرار می دهد و به جذب فالوورها و مشتریان بیشتری کمک می کند. ما از آخرین تغییرات دستورالعمل‌های اینستاگرام مطلع هستیم و امنیت پیج شما را جدی می‌گیریم. با سایت خرید لایک ایمن هستید.

خیر! ما به رمز عبور شما نیاز نداریم، اما به نام کاربری شما نیاز داریم. مردم برای فالو کردن شما به رمز عبور شما نیازی ندارند، بنابراین ما هم نیازی نداریم!

 • لطفا تا زمانی که سفارش قبلی در حال انجام است، برای همان پیج فالوور نخرید.
 • پیج شما باید تا زمان تکمیل سفارش عمومی باشد.
 • نام کاربری نباید تغییر کند.

اقدامات ضروری قبل از خرید فالوور اینستاگرام

 1. در صفحه خود فعال باشید
 2. با سایر صفحات اینستاگرام تعامل داشته باشید
 3. برای صفحاتی که هیچ پستی ندارند فالوور نخرید. حداقل 9 تا 12 پست در صفحه خود درج کنید

اقدامات لازم پس از خرید فالوور اینستاگرام

لطفاً به مدت 72 ساعت در حین و پس از تکمیل سفارش موارد زیر را انجام ندهید:

 1. دنبال کردن یا آنفالو کردن بیش از حد
 2. لایک و کامنت بیشتر از حد مجاز ارسال نکنید
 3. درج کامنت‌های غیر اخلاقی و خارج از عرف
 4. تغییر نام کاربری صفحه اینستاگرام
 5. درج تگ‌های لیست سیاه اینستاگرام

4.92

110 مجموع
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
فاطمه سلطانی | 12 November 2022

واقعا از کیفیت سرعت و قیمت سرویساتون راضیم ممنون از شما


پاسخ به: @فاطمه سلطانی
(مدیر) خریدلایک kharidlikes | 10 June 2023

تمام تلاشمون رو میکنیم تا بهتر باشیم


لیال راد | 12 July 2022

یه سایت حرفه ای، تا الان مثل شما ندیدم واقعا عالی هستید


پاسخ به: @لیال راد
(مدیر) خریدلایک kharidlikes | 10 June 2023

کاربران حرفه‌ای مثل شما سایت حرفه‌ای هم نیاز دارند


masih cp | 09 May 2022

ممنون بابت ارائه سرویس فالوور به قیمت مناسب. هزینه سرویس هاتون عالیه😍😍


پاسخ به: @masih cp
(مدیر) خریدلایک kharidlikes | 10 June 2023

امیدواریم بتونیم حداقل هزینه هارو برای شما ارائه کنیم


masih cp | 09 May 2022

ممنون بابت خدمات خوبتون😍


پاسخ به: @masih cp
(مدیر) خریدلایک kharidlikes | 10 June 2023

انجام وظیفست


لطفا صبر کنید...