خرید بازدید لایو اینستاگرام

مجموع 28
بازدید لایو اینستاگرام

خرید بازدید لایو اینستاگرام

مجموع 28

خرید بازدید لایو اینستاگرام همراه با تحویل فوری

شروع قیمت ها از:
13,000تومان
ویژگی‌های خرید بازدید لایو اینستاگرام
💎کیفیت بازدید لایو حاوی اکانت‌های فیک و غیرفعال
💲قیمت بازدید لایو شروع از 13هزار تومان
⏳زمان انجام کاملا اتوماتیک پس از پرداخت
⏱ پشتیبانی 24 ساعت در 7 روز هفته
⭐ گارانتی ضمانت بازگشت وجه
🎯 نحوه ثبت سفارش خرید آنلاین از سایت

خرید بازدید لایو اینستاگرام؛ بهترین روش افزایش بازدید اینستاگرام

لایو اینستاگرام یکی از سرویس‌های محبوب در بین کاربران است. با برگزاری لایو اینستاگرام، شما می‌توانید در لحظه فیلمبرداری کنید و فالوورهایتان می‌توانند به صورت زنده فیلم را تماشا کنند و نظرات خود را به اشتراک بگذارند. این ویژگی جذابیت زیادی دارد و کاربران زیادی در اینستاگرام از آن استفاده می‌کنند. از زمان معرفی قابلیت لایو در اینستاگرام، محبوبیت آن رو به افزایش است. تقریباً هر کاربر اینستاگرام، حداقل یک بار در یک لایو حاضر شده است. این امکان برای پروفایل‌های شخصی و بیزینسی قابل استفاده است و برای جذب مخاطبان و به‌روز نگه‌داشتن آن‌ها در جریان موضوعات مختلف بسیار مفید است.

شرکت‌ها و هنرمندان اغلب از ویژگی لایو اینستاگرام برای معرفی محصولات جدید و حفظ ارتباط با طرفدارانشان استفاده می‌کنند. این ویژگی به همه فرصت می‌دهد تا در عرض چند ثانیه بازخورد فوری دریافت کنند و بینندگان نیز می‌توانند از طریق کامنت با لایو تعامل کنند. 

استفاده از ویدیوهای زنده، برای اینفلوئنسرها، می‌تواند به حفظ ارتباط با طرفدارانشان کمک کند. همچنین، تعداد بازدیدها در لایوهای اینستاگرام اهمیت بسیاری دارد، زیرا نشان می‌دهد که لایو چقدر جذاب است و همچنین نشان دهنده محبوبیت و اعتبار پروفایل فردی است که لایو را برگزار می‌کند.از این رو با افزایش تعداد بازدیدها، مخاطبان بیشتری به پیج، کسب و کار و خدمات شخصی اعتماد می‌کنند. با خرید بازدید لایو اینستاگرام، می‌توانید بینندگان لایو خود را افزایش دهید. این فرصت ویژه به شما امکان می‌دهد تا به صفحه اکسپلور به راحتی ورود پیدا کنید. رسیدن به بالای صفحه اکسپلور مزایای بسیار زیادی را به همراه دارد و ویو و دسترسی حساب شما را چند برابر می‌کند. شما همچنین می‌توانید با خرید ویو اینستا نیز بازدید پست‌های اینستاگرام خود را چندین برابر کنید. 

خرید بازدید لایو اینستاگرام

قبل از خرید بازدید لایو اینستاگرام باید بدانید!

- قبل از خرید بازدید لایو از سایت خرید لایک، حتماً باید توجه کنید که پروفایل شما باید عمومی باشد. این به این معناست که اگر پیج شما به حالت خصوصی (private) تنظیم شده باشد، افرادی که شما را فالو نکردند، امکان مشاهده لایو را ندارند. بنابراین، قبل از برگزاری لایو، حتماً لازم است که پروفایل خود را در حالت عمومی (public) قرار دهید.

- بلافاصله پس از ثبت سفارش، بهتر است لایو را شروع کنید یا پس از شروع برگزاری لایو، با گوشی دیگری بازدید لایو اینستاگرام خود را خریداری کنید. توجه داشته باشید که حتما حداقل 15 دقیقه در لایو بمانید تا سفارش شما اعمال شود.

- در صورت اعمال نشدن بازدیدها، برای پیگیری لازم است تا پس از گذشت 15 دقیقه از شروع لایو، بر روی دکمه "Live" کلیک کنید تا زمان لایو و تعداد بازدیدها نمایش داده شود.سپس اسکرین‌ شاتی از این صفحه بگیرید و آن را به تیم پشتیبانی ارسال کنید. در غیر این صورت، امکان پیگیری توسط تیم پشتیبانی ممکن نمی‌باشد.

- در صورتی که لایو پس از ثبت سفارش شما به دلیل مشکلاتی مانند قطعی اینترنت، زنگ خوردن گوشی و سایر عوامل متوقف شود، امکان لغو سفارش وجود ندارد. براساس تجربه، توصیه می‌کنیم که بلافاصله لایو را مجدداً شروع کنید، شاید بازدیدکنندگان دوباره به جریان لایو شما متصل شوند.  

خرید بازدید لایو اینستاگرام، چه مزایایی دارد؟ 

خرید بازدید لایو اینستاگرام می‌تواند برای جذب مخاطبان و تقویت اعتبار شما تاثیرات مثبتی داشته باشد. با خرید و افزایش بازدید لایو، می‌توانید بهره‌وری بیشتری از این قابلیت اینستاگرام داشته باشید. برخی از مزایای خرید بازدید لایو عبارتند از:

  • جذب مخاطبان و افزایش فالوورها: با خرید بازدید لایو، تعداد بیشتری از افراد وارد لایو شما خواهند شد که این موجب جذب مخاطبان جدید و افزایش تعداد فالوورهای اینستاگرام شما خواهد شد.

  • افزایش اعتبار پیج: اگر به منظور کسب و کار خود لایو برگزار می‌کنید، تعداد بازدیدکنندگان لایو می‌تواند نشانگر اعتبار پیج اینستاگرام شما باشد و به شما کمک کند تا بیشتر به خواسته‌های خود برسید.

  •  تأثیرگذاری بیشتر به عنوان بلاگر: لایو اینستاگرام نقش مهمی در موفقیت بلاگرها دارد و تعداد بازدیدهای لایو بر روی اینستاگرام اهمیت زیادی دارد. با افزایش بازدید لایو، می‌توانید آمار خود را افزایش داده و به موفقیت‌های بیشتری دست یابید.

  • رفع دغدغه تفاوت بین تعداد فالوور و مخاطبان: افزایش بازدید لایو می‌تواند شما را از نگرانی درباره تفاوت بین تعداد فالوورها و تعداد مخاطبان حاضر در لایو خود رها کند و به شما کمک کند اعتبار شما در نظر مخاطبان بهبود یابد. 

به همین ترتیب، می توانید با خرید بازدید کننده لایو اینستاگرام، یک قدم از رقبای خود جلوتر بوده و مخاطبان رقیب را به طور مستقیم به پروفایل خود جذب کنید. اگر آمار لایک پست‌های شما پایین است، می‌توانید به خرید لایک اینستاگرام روی آورید. همچنین استفاده از سایر سرویس‌های مشابه مانند خرید شیر اینستاگرام به شما کمک شایانی می‌کند تا از رقبای خود پیشی بگیرید و آمار بی‌نظیری را برای پست‌هایتان به ارمغان بیاورید.


 

سوالات متداول و پر تکرار

سوالاتی که ممکن است حین خرید بازدید لایو اینستاگرام از سایت خرید لایک برایتان پیش بیاید.

خیر. ما قول می‌دهیم که رمز عبور شما را نخواهیم زیرا به آن نیازی هم نداریم. پیشنهاد می کنیم هیچ گاه ا‌لاعات اعتباری خود را برای دیگران فاش نکنید تا حساب خود را ایمن نگه دارید.

بله کاملا بی خطر است. سایت خرید لایک تحت پوشش گواهی SSL است. پس در حین خرید نگران امنیت خود نباشید

خیر! ما می‌توانیم خدمات خرید بازدید لایو اینستاگرام را فقط برای حساب‌های عمومی در اینستاگرام انجام دهیم.

بله حتما! می‌توانید حساب اینستاگرام خود را به محض اینکه سرویس بازدید لایو اینستاگرام به طور کامل به شما تحویل داده شد، خصوصی کنید. این موضوع تأثیری بر سرویس شما نخواهد داشت. اما اگر قبل از تکمیل سرویس اکانت خود را خصوصی کنید، باعث توقف سرویس می شود.

اگر به دنبال رشد آمار و افزایش بازدهی پیج خود هستید، بدون شک خرید بازدید لایو اینستاگرام می‌تواند کمک زیادی به پیشرفت پیج‌تان کند.

بله، بسیاری از اکانت‌های اینستاگرام با برگزاری لایوهای مختلف، درآمد قابل توجهی را کسب می‌کنند. به عنوان مثال، گروه آموزشی x با برگزاری لایوهای آموزشی برای اعضایی که در آن لایوها ثبت نام کرده‌اند، درآمد قابل توجهی را به دست می‌آورند. همچنین، امکان داشتن اسپانسرها برای لایوهای شما نیز وجود دارد، اما برای این کار نیازمند داشتن تعداد فالوورهای زیادی هستید.

خیر، تا به حال هیچ گزارشی از عواقب منفی یا آسیب رساندن به پیج به دنبال خرید بازدید لایو اینستاگرام دریافت نشده است. تجربه ما نشان می‌دهد که خرید بازدید لایو بر پیج تأثیر منفی ندارد.

برای ارسال لایو اینستاگرام به شخص دیگر، آیکون ارسال را در گوشه پایین صفحه انتخاب کنید. آیدی اینستاگرام فرد مورد نظر را مشخص کنید. هنگام ارسال، دو گزینه در دسترس است. برای اشتراک گذاری لایو ویدیو با یک نفر در دایرکت، گزینه "Send Separately" را انتخاب کنید. برای ارسال به یکی از گروه‌های موجود در دایرکت اینستاگرام، گزینه "Send to a Group" را انتخاب کنید.

  • لطفاً تا زمانی که سفارش قبلی در حال انجام است، برای همان پیج بازدید لایو خریداری نکنید.
  • پیج شما باید تا زمان تکمیل سفارش عمومی باشد.
  • نام کاربری نباید تغییر کند.
  • لایو شما نباید قطع یا استپ شود.
  • بلافاصله پس از خرید باید لایو را شروع کنید.
  • برای لایوهای گروهی دو نفره یا بیشتر اعمال نمیشود.

شرایط بازگشت وجه:

ارسال اسکرین‌شات از لایو به همراه نمایش زمان لایو (کلیک روی دکمه live یا زنده) پس از 15 دقیقه اجرا به پشتیبانی

4.93

28 مجموع
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
U54437723 | 14 May 2024

این سرویس خیلی خوبه فالوور ها خیلی سریع وارد لایو میشن عالی بود


پاسخ به: @U54437723
(مدیر) خریدلایک kharidlikes | 15 May 2024

خیلی خوشحالیم که از سرویس ما راضی هستید! اینکه فالوورها به سرعت وارد لایو می‌شوند، نشان‌دهنده کیفیت و کارآمدی خدمات ماست. از اینکه تجربه مثبت‌تان را با ما به اشتراک گذاشتید، سپاسگزاریم. اگر سوالی دارید یا نیاز به راهنمایی بیشتری دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید.


U54741925 | 10 March 2024

سرویس بازدید لایو 60 دقیقه تهیه کردم واقعا عالیه خیلی سریع بعد از 2 الی 3دقیقه تموم بازدید کننده ها اضافه شدند


پاسخ به: @U54741925
(مدیر) خریدلایک kharidlikes | 11 March 2024

ما خیلی خوشحالیم که از سرویس بازدید لایو 60 دقیقه ما رضایت دارید و تجربه‌ای سریع و مثبت داشته‌اید. اگر پرسش یا نیاز به کمک بیشتری دارید یا می‌خواهید در مورد سایر سرویس‌های ما بیشتر بدانید، لطفاً اطلاع دهید. باز هم از انتخاب شما و بازخورد ارزشمندتان سپاسگزاریم!


لیال راد | 12 July 2022

بازدید کنند ها واقعی هستند ؟


پاسخ به: @لیال راد
(مدیر) خریدلایک kharidlikes | 13 May 2023

واقعی به معنای ایرانی خیر. می‌توانید بازدید ها را مخفی کنید و کاربران واقعی خود را تحت تاثیر قرار دهید


لطفا صبر کنید...