من هنوز سفارشم را دریافت نکردم، الان باید چکار کنم؟

لطفاً قبل از ثبت سفارش برای اطمینان از تحویل موفق، از رعایت نکات زیر اطمینان حاصل کنید.

  •  حساب اینستاگرام شما باید پابلیک (عمومی) باشد.
  •  نام کاربری اینستاگرام را درست وارد کرده باشید.
  •  نام کاربری اینستاگرام خود را قبل از تکمیل سفارش تغییر نداده باشید.
  •  حساب یا پست هنوز وجود داشته باشد و حذف نشده باشد.
  •  ویدئو شما از دستورالعمل های اینستاگرام پیروی کند.
  •  24 ساعت برای تکمیل تحویل سفارش در نظر بگیرید.

اگر به کمک بیشتری نیاز دارید، می توانید از طریق ایمیل - در [email protected] یا با استفاده از صفحه تماس با ما با ما تماس بگیرید.

چرا برخی از فالوورهای من مرا آنفالو می کنند؟

گاهی اوقات اینستاگرام ممکن است حساب هایی را که کاربران به عنوان اسپم یا جعلی علامت گذاری می کنند، ممنوع کند. این باعث می شود تعداد فالوورهای شما کاهش یابد. البته این موضوع فقط در موارد نادر اتفاق می افتد.

حداکثر تعداد فالوورهایی که می توانم بخرم چقدر است؟

تا زمانی که سفارشات شما در یک بازه زمانی 30 روزه از 100000 فالوور فراتر نرود، می توانید هر چند بار که لازم است فالوور اینستاگرام بخرید.

چند تا لایک میتونم بخرم؟

می توانید لایک های اینستاگرام را در تعداد 50 تا 100 هزار خریداری کنید. در صورت تمایل به سفارش بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

من دیگر فالوور هایی را که خریداری کرده ام نمی خواهم، آیا می توان آنها را حذف کرد؟

تمام فالوورهای تحویل داده شده از اکانت های واقعی اینستاگرام هستند. با توجه به این مزیت، تیم ما نمی تواند پس از تحویل فالوورها را انتقال یا حذف کند.

به‌عنوان مالک حساب اینستاگرام، می‌توانید با بلاک کردن یا ریموو هر کاربر، فالوورهای منتخب را از لیست فالوورهای خود حذف کنید. البته سایت خرید لایک به هیچ عنوان این روش را پیشنهاد نمی‌کند.

آیا خطر تعلیق یا مسدود شدن اینستاگرام برای استفاده از خدمات شما وجود دارد؟

ما به شما تضمین می دهیم که حساب شما به دلیل خدمات ما هرگز به حالت تعلیق یا مسدود در نخواهد آمد. ما فالوورهای اینستاگرام را از کاربران فعال در این پلتفرم پیشنهاد می کنیم. به همین دلیل، حساب شما در معرض خطر تعلیق یا مسدود شدن نیست.

آیا فالوورهایی که ارائه می کنید از حساب های واقعی هستند؟

بله، ما مطمئن هستیم که توسط حساب های واقعی فعال در پلتفرم فالوور ارائه می دهیم.

آیا خدمات دیگری به همراه ویو، لایک و فالوور ارائه می دهید؟

البته! لطفاً از صفحه خدمات بازدید کنید تا از تمام خدمات ما مطلع شوید.

همچنین تیم ما برنامه هایی برای گسترش خدمات در ماه های آینده دارد.

آیا برای خرید خدمات شما باید رمز عبور پیج خود را در اختیار شما قرار دهم؟

تنها چیزی که ما از شما می خواهیم نام کاربری حساب شما است. شما مجبور نیستید گذرواژه یا سایر مدارک خود را به ما ارائه دهید.

چگونه می توانید لایک واقعی از کاربران واقعی ارائه دهید؟

ما سخت کار کرده ایم تا یک شبکه بزرگ بسازیم تا خدمات برتر را به شما ارائه دهیم. ارتباطات متعدد ما در میان کاربران اینستاگرام به ما این امکان را می دهد که تمام لایک ها و فالوورهای واقعی مورد نیاز شما را دریافت کنیم.

روش های پرداخت چیست؟

در حال حاضر، می توانید بصورت آنلاین از طریق درگاه پرداخت اینترنی با هر کارت بانکی حساب خود را شارژ و یا سفارش خود را ثبت کنید. با این وجود، ما در حال برنامه ریزی برای معرفی روش های پرداخت بیشتر در آینده هستیم تا راحتی بیشتری را برای شما عزیزان به ارمغان بیاوریم.

خط مشی بازپرداخت شما چیست؟

هر گونه اشتباه کاربر در هنگام ثبت سفارش غیرقابل کنسل، تغییر، اصلاح و بازگشت وجه است و سایت خرید لایک هیچ گونه مسئولیتی در قبال اشتباهاتی که از سوی کاربر رخ می‌دهد نخواهد داشت. مگر آنکه سفارش از سوی سرور کنسل شود.

سایت خرید لایک مطابق این بند خود را متعهد به بازپرداخت اعتبار باقیمانده در هر لحظه مطابق درخواست کاربر می‌نماید. بازپرداخت اعتبار باقیمانده خدمات پس از دریافت درخواست رسمی کاربر بوسیله ارسال درخواست به پشتیبانی و مطابق شرایط عرف بازگشت وجه برای هر کاربر قابل انجام است.

بازپرداخت معمولاً 1 روز کاری طول می کشد.

لطفا صبر کنید...