خرید ممبر تلگرام

مجموع 26
ممبر تلگرام

خرید ممبر تلگرام

مجموع 26

خرید ممبر تلگرام همراه با تحویل فوری

شروع قیمت ها از:
6,000تومان
ویژگی‌های خرید ممبر تلگرام
💎کیفیت ممبر مخلوطی از اکانت‌های فیک و غیرفعال
💲قیمت ممبر شروع از 6 هزار تومان
⏳زمان انجام کاملا اتوماتیک پس از پرداخت
⏱ پشتیبانی 24 ساعت در 7 روز هفته
⭐ گارانتی ضمانت بازگشت وجه
🎯 نحوه ثبت سفارش خرید آنلاین از سایت

خرید ممبر تلگرام

همه ممبرهای ما حساب‌های واقعی هستند و در حالت امن اضافه می‌شوند، بنابراین نگران مسدود شدن کانال یا گروه شما توسط کاربران نباشید. ممبرهای آفلاین غیرفعال هستند و کانال شما را گزارش نمی دهند و ممبر آنلاین فعال هستند و بنا به صلاحدید خود به آن می پیوندند. ما پایگاه داده بسیاری برای افزودن ممبر فیک داریم.

خرید ممبر فیک تلگرام

منظور از ممبر فیک تلگرام ممبری است که اکانت واقعی نیستند و توسط ربات اضافه می شوند نه انسان. این طرح بسیار ارزان است و برای کانال ها و گروه های تجاری تلگرام ضرری ندارد. خرید ممبرهای فیک تلگرام را به جای اینکه بتوانید ممبر تلگرام آنلاین (دائمی و مطمئن) خریداری کنید، با قیمت ارزان پیشنهاد نمی کنیم. کاهش ممبر فیک تلگرام بین 50 تا 75 درصد است. و این به این دلیل است که تلگرام هر چند وقت یکبار ممبرهای آفلاین و غیرفعال (فیک) را حذف می کند. اما نرخ افت برای ممبرهای آنلاین (حساب واقعی = آخرین بار مدتی پیش دیده شده است) بین 5٪ تا 15٪ است که نرخ بسیار خوبی است.

خرید ممبر کانال تلگرام

کانال‌ها برای پخش پیام‌های مختلف در بین کاربران مختلف که اشتراک کانال شما را دارند ساخته شده‌اند. اما با گذشت زمان مردم زیاده روی کردند و اکنون می توانید ممبرها و کانال های مختلف تلگرام را خریداری کنید تا بتوانید اشتراک های بیشتری برای خود داشته باشید. سرویس های مختلفی وجود دارند که می توانند محیط خرید ممبرها و اشتراک های مختلف تلگرام را در اختیار شما قرار دهند. این می تواند بین بسیاری از امکاناتی که مردم می خواهند برای خود داشته باشند تفاوت داشته باشد. مانند ممبرهایی که باید دنبال شوند، اهدافی برای اطمینان از اینکه این گروه سنی شما را دنبال می کند یا اشتراک های بیشتری از این گروه سنی دارید، چیزی است که اکنون می توانید از طریق سرویس های مختلف هدف قرار دهید. وب سایت ها یا برنامه های زیادی وجود دارند که به شما امکان می دهند برای کانال های خود عضو یا ممبر بخرید. شما می توانید انواع مختلفی از ممبرها را داشته باشید که می توانید به صورت زیر بخوانید:

 1. ممبرهای ساکت (کسانی که در محیط کانال شما فعالیتی ندارند)
 2. ممبرهای واقعی (افرادی که شما را به طور واقعی فالو کرده اند و از طریق محیط و محتوای کانالتان با شما تعامل دارند)
 3.  ممبرهای هدف (گروه سنی که می توانید برای کانال خود هدف قرار دهید)

شما می توانید برای اشتراک کانال خود از وب سایت های مختلفی بازدید کنید و می توانید برای کانال خود دنبال کننده و ممبر بخرید. می‌توانید از وب‌سایت آن‌ها دیدن کنید تا بسته‌هایی را که آنها ارائه می‌دهند، ببینید تا بتوانید خودتان در مورد همه سرویس هایی که به شما ارائه می دهند تصمیم بگیرید. نه تنها ممبر، بلکه می‌توانید رأی‌ها، ویو پست و... را همچنین در کانال خود داشته باشید تا ممبر را افزایش دهید و از نظر بسیاری مشهور شوید.

خرید ممبر گروه تلگرام

این بسته ممبر گروه تلگرام فیک می باشد.

مانند سایر گروه‌های اجتماعی، پذیرش گروه تلگرام با تعداد کل ممبرها اندازه‌گیری می‌شود، به عنوان مثال، اگر گروهی در تلگرام تعداد مناسبی از «ممبر گروه تلگرام» داشته باشد ، می‌تواند به عنوان پیشرفت آن گروه در نظر گرفته شود. سایت خرید لایک برای افزایش اعضای گروه تلگرام، طرح های خدمات تضمینی ایمن و رضایتمندی را معرفی کرده است تا این روند را برای مشتریان آسان کند. اکثر ادمین های گروه تلگرام سعی در تعامل با مشتریان بالقوه دارند و خرید ممبر گروه تلگرام یکی از بهترین راه حل هاست.

ممبر فیک تلگرام

اگر قصد دارید کانال شما تعداد ممبرهای زیادی داشته باشد بدون اینکه در آینده کاهش پیدا کند، ارزان ترین راه برای شما ممبر فیک است. این اعضا توسط شماره های مجازی (غیر واقعی) ایجاد شده و کاملا فیک هستند. بنابراین هیچ فعالیتی در کانال شما انجام نمی دهند. مزیت ممبر فیک این است که معمولاً نمی‌روند، مگر اینکه سیستم تلگرام شروع به شناسایی آنها به عنوان کاربران منفعل و حذف آنها کند. نکات دیگری که باید در نظر داشت:

 • اعضای اضافه شده واقعی و تعاملی نیستند.
 • اعضای فیک از طریق شماره های مجازی ساخته می شوند.
 • با توجه به اینکه اعضای شما کاملا نامعتبر هستند، پست های شما بازدیدی نخواهند داشت.
 • خرید ممبر برای کسانی مناسب است که فقط در نگاه اول می خواهند تعداد اعضای زیادی داشته باشند.
 • خرید ممبر فیک ارزان ترین راه برای افزایش اعضای کانال تلگرام است.

ممبر واقعی تلگرام

این کاربران با تصمیم خود عضو کانال شما خواهند شد. اما چگونه؟ اپلیکیشن های اندرویدی مختلفی وجود دارند که کاربران زیادی دارند. پس از خرید ممبر اجباری، این اپلیکیشن ها درخواست خود را به گوشی کاربران خود ارسال می کنند و در هنگام معرفی کانال شما، درخواست عضویت می کنند. برای جذب 1000 عضو برای کانال خود، هزاران کاربر باید از تبلیغ شما در برنامه ها بازدید کنند. تعداد زیادی از این افراد وجود دارند که کانال شما را بررسی می کنند و پس از آن، آن را ترک می کنند. بنابراین شما می توانید میزان بازدید بسیار بالایی را به خصوص برای آخرین پست های خود انتظار داشته باشید.

 • اعضا با انتخاب خود به کانال شما ملحق خواهند شد.
 • اعضای اختیاری معمولاً بیشتر با کانال شما تعامل دارند و مرتباً از آن بازدید می کنند.
 • معمولا پست های آخر کانال شما بیشتر از پست های اولیه دیده می شود.
 • اعضای اضافه شده به کانال شما هم واقعی هستند و هم به کانال شما علاقه مند هستند.

 

سوالات متداول و پر تکرار

سوالاتی که ممکن است حین خرید ممبر تلگرام از سایت خرید لایک برایتان پیش بیاید.

بله، ما در تیم حرفه ای سایت خرید لایک با استفاده از الگوریتم ها و برنامه هایی که تولید کرده ایم توانسته ایم از روش های قانونی و مطمئن برای تبلیغات و افزایش ممبر تلگرام استفاده کنیم.

شما به راحتی می توانید از خدمات سایت خرید لایک استفاده کنید. برای خرید ممبر تلگرام روش پرداخت امن را در سایت قرار داده ایم تا با خیال راحت از خدمات ما بهره مند شوید.

یکی از محبوب ترین و قدرتمندترین شبکه های اجتماعی در جهان تلگرام است. شبکه اجتماعی تلگرام می توانند به شما در رشد کسب و کارتان کمک کنند. به همین دلیل، افزایش تعداد اعضا در این رسانه اجتماعی می تواند شما را به فروش بیشتر محصولات و خدمات خود سوق کند.

پیشنهاد ما این است که ابتدا ممبر فیک را سفارش دهید. زیرا اعضای فیک افت کمتری دارند. ممبر فیک اعتبار کانال شما را افزایش می دهند. سپس می توانید اعضای واقعی را سفارش دهید، زمانی که کاربران جدید وارد کانال شما می شوند، به اعتبار بالای کانال خود پی می برند.

به لطف سرویس ممبر تلگرام، پروفایل محبوب و شناخته شده تری ایجاد می کنید. از این طریق می توانید تبلیغات دریافت کرده و شانس کسب درآمد خود را افزایش دهید.

 • لطفاً تا زمانی که سفارش قبلی در حال انجام است، برای همان پیج ممبر خریداری نکنید.
 • پیج شما باید تا زمان تکمیل سفارش عمومی باشد.
 • نام کاربری نباید تغییر کند.

4.96

26 مجموع
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
علی شریفی | 12 June 2023

سلام همه چی این سرویس عالیه فقط میخواستم بپرسم دقیقا چند درصد این سرویس دچار ریزش میشه ایا جبران ریزش هم داره ؟


پاسخ به: @علی شریفی
(مدیر) خریدلایک kharidlikes | 14 June 2023

سلام متشکریم از نظر شما. با توجه به اینکه سرورها و محدودیت‌های تلگرام دائما در حال تغییرات هستند شمارو ارجاع میدم به بخش \"تفاوت در چیست\" هنگام خرید سرویس چراکه در آنجا هر تغییری بروزرسانی خواهد شد.


لطفا صبر کنید...