خرید فالوور تردز

مجموع 28
فالوور تردز

خرید فالوور تردز

مجموع 28

خرید فالوور تردز همراه با تحویل فوری

شروع قیمت ها از:
53,000تومان
ویژگی‌های خرید فالوور تردز
💎کیفیت فالوور واقعی و با کیفیت
💲قیمت فالوور شروع از 50 هزار تومان
⏳زمان انجام کاملا اتوماتیک پس از پرداخت
⏱ پشتیبانی 24 ساعت در 7 روز هفته
⭐ گارانتی ضمانت بازگشت وجه
🎯 نحوه ثبت سفارش خرید آنلاین از سایت

اپلیکیشن اینستاگرام Threads چیست؟

اپلیکیشن Threads،  یک شبکه اجتماعی جدید و نوپا می‌باشد که به تازگی منتشر شده است. این اپلیکیشن به اینستاگرام متصل می‌شود و نسخه متن محور است. برای ثبت‌نام در این اپلیکیشن لازم است تا از نام کاربری موجود در اینستاگرام کنید. شبکه اجتماعی تردز طرح کاربری مشابه با توییتر دارد و با استفاده از یک داشبورد آسان می‌توان با سایر کاربران در تعامل بود. 

خرید فالوور تردز (Threads)

در شبکه‌های اجتماعی مختلف، وقتی به پروفایل‌های افراد نگاهی می‌اندازیم، خواه ناخواه تعداد فالوورها توجه‌مان را جلب می‌کند و تعداد دنبال‌کنندگان را نوعی ملاک برای اعتبار پیج در نظر می‌گیریم. هر چه تعداد فالوورها بیشتر باشد، آن پیج از اعتبار بیشتری برخوردار است. بنابراین نمی‌توان از اهمیت داشتن فالوورهای زیاد چشم‌پوشی کرد. با این حال لازم است تا از روش‌های اصولی برای افزایش فالوور استفاده کرد تا در راستای درستی قدم برداشت. 

هنگامی که به پروفایل های تردز نگاه می‌کنیم، اعتبار افراد با تعداد فالوور بیشتر به صورت طبیعی بیشتر است. اعداد و ارقام برای کاربران تردز بسیار مهم هستند و شما نمی‌توانید اهمیت داشتن فالوورهای زیاد را نادیده بگیرید. با این حال، برای رشد در تردز نباید تنها به خرید فالوور اتکا کنید. بهتر است تمام روش‌های افزایش فالوور در تردز را یاد بگیرید و با توجه به موضوع و اهدافتان، در راستای رشد پیج خود قدم بردارید.

اگر به افزایش تعداد فالوورهای خود در تردز نیاز دارید، خرید فالوور می‌تواند راهکار مناسبی برای شما باشد. شما می‌توانید به تعداد دلخواهی فالوور برای پیج خود خریداری کنید. سفارشات فالوور تردز با استفاده از آیدی اکانت در تردز انجام می‌شوند و به سرعت برای شما ارسال می‌شوند. با خرید فالوور تردز، شاهد افزایش تعداد فالوورها و اعتبار پیج‌تان خواهید بود. 

چرا باید فالوور ترزد بخریم؟

فضای شبکه اجتماعی تردز برای کاربران تازه و نوین به شمار می‌آید و هنوز کاربران زیادی وارد این فضای دیجیتال نشدند. بنابراین برای بلاگرها و کسب‌و‌کارها فرصت بسیار مناسبی است تا قبل از اشباع شدن این شبکه اجتماعی، جایگاه خود را به دست آورند و مخاطبان خود را پیدا کنند. 

با خرید فالوور تردز و در عین حال لایک تردز، شما می‌توانید رشد فزاینده‌ای را تجربه کنید و از رقبای خودتان پیشی بگیرید. در این میان با ساختن جمعی از مخاطبان و فالوورهای علاقه‌مند در یک فضای جدید، رشد کرده و محبوبیت بیشتری را به دست می‌آورید.

در صورتی که شما فالوورهای واقعی کمی هم داشته باشید، با خرید فالوور اینستاگرام تردز، آمار کاربران شما، بیشتر خواهد شد و از این رو بقیه کاربران با دیدن آمار بالای فالوورهای اکانت شما، بیشتر ترغیب می‌شوند تا پیج شما را دنبال کنند. به همین خاطر، تنها با خرید فالوور هر چند کم، یک قدم بزرگی در جهت افزایش تعداد دنبال‌کنندگان خود بر‌می‌دارید. 


 

سوالات متداول و پرتکرار

سوالاتی که ممکن است حین خرید فالوور تردز از سایت خرید لایک برایتان پیش بیاید.

بلافاصله پس از ثبت سفارش، فرایند ارسال فالوور آغاز می‌گردد و نهایت تا ۲۴ ساعت بعد تکمیل می‌گردد. البته زمان تکمیل سفارش بستگی به حجم فالوور خریداری شده نیز دارد.

خیر، هیچ مشکلی برای اکانت شما پیش نمی‌آید.

بله، احتمال ریزش وجود دارد اما به سرویس انتخابی شما بستگی دارد.

در حال حاضر سرویس‌های ارائه شده، تنها دارای فالوورهای خارجی هستند. البته در آینده احتمال اضافه شدن فالوورهای ایرانی نیز وجود دارد.

  • لطفا تا زمانی که سفارش قبلی در حال انجام است، برای همان پیج فالوور نخرید.
  • پیج شما باید تا زمان تکمیل سفارش عمومی باشد.
  • نام کاربری نباید تغییر کند.

4.93

28 مجموع
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
لطفا صبر کنید...